Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá od známého dodavatele JOHN FRANK . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá aktuálně v akci od 1135 Kč

1135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá.

Pohodlné bavlněné pyžámko značky John Frank. Pyžamo má tričko s dlouhým rukávem a dlouhé vzorované kalhoty, které jsou zakončeny manžetou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Tm. šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo John Frank JFPJUC01 - DIAMOND L Tm. šedá
Výrobce:
SKU:
8682619023872

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz