Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá

Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá

Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá s pečetí kvality od JOHN FRANK je momentálně ve výhodné akci. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá v akci za cenu 1295 Kč

1295 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá.

Pánské pyžamo značky John Frank. Pyžamo se skládá z trička s krátkým rukávem a dlouhých kalhot. Tričko má kulatý výstřih na přední části je natištěný výrazný obrázek kola. Kalhoty jsou splývavé a pohodlné, spodní část nohavic má úplety. V pásy je pohodlná, příjemná guma na které je našité logo. Kapsy jsou na bocích zapuštěné. Po celé ploše kalhot je potisk kol. Toto pyžamo je pro milovníky kola, které poteší i jako krásný dárek.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo John Frank JFPJID05-SIDE BIKE L Bílá
Výrobce:
SKU:
8682619023780

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz