Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu

Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu

Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu od našeho výrobce JOHN FRANK je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu právě nyní za skvělou cenu 1099 Kč

1099 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu.

Pánské pyžamo značky John Frank. Pyžamo se skládá z trička s krátkým rukávem a dlouhých kalhot. Tričko má kulatý výstřih a potisk po celé ploše. Kalhoty jsou jednobarevné a spodní část nohavic je do úpletu. Májí zapuštěné kapsy.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Blu. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo John Frank JFPJBA03 L Blu
Výrobce:
SKU:
8682619024428

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz