Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá

Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá

Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá od tohoto výrobce Henderson je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá aktuálně za super cenu 619 Kč

619 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá.

Pánské pyžamo s šortkami a tričkem s krátkým rukávem. Tričko má kulatý výstřih a na přední části výrazný nápis. Kraťásky jsou jednobarevné s pohodlnou gumou v pase. Celý komplet je vyroben z velice příjemné bavlny.

Materiálové složení: 85% bavlna, 15% viskóza

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Hnědá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 39258 XXL Hnědá
Výrobce:
SKU:
5901656960951

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz