Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá

Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá

Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá od spolehlivé značky Henderson je právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá - nakoupíte u nás nyní za 677 Kč

677 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá.

Pánské dvoudílné pyžamo značky HENDERSON vyrobené z bavlny. Horní díl má krátké rukávy, kulatý výstřih. Dlouhé jednobarevné kalhoty mají v pase pružnou gumu a jsou ukončeny úplety.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 39250 XXL Černá
Výrobce:
SKU:
5901656960517

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz