Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá od dodavatele se skvělou pověstí Henderson je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá , produkt koupíte ted u nás za 829 Kč

829 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá.

Pánské pyžamo Henderson s tričkem s krátkým rukávem a véčkovým výstřihem .Na přední části je malý nápis. Šortky jsou delší, nad kolena a mají v pase širokou prošitou gumu se šňůrkou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38884 XXL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5901656900483

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz