Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku

Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku

Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku od výrobce s mnohaletou tradicí Henderson je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku právě nyní za bezkonkurenční cenu 819 Kč

819 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku.

Pánské pyžamo z příjemné bavlny má kalhoty v délce ke kolenům a triko s krátkým rukávem . V pase je navlečená gumka se šňůrkou, kterou lze kalhoty přitáhnout v pase. Kalhoty jsou plátěné. Tričko s kulatým výstřihem má na přední části potisk ve tvaru nápisu. Pyžamo má ve skutečnosti barvu petrolejovou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost 3XL. Barva Dle obrázku. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38883 3XL Dle obrázku
Výrobce:
SKU:
5901656914954

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz