Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint

Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint

Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint od známého dodavatele Henderson je právě teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint cenově vychází na 619 Kč

619 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint.

Pánské pyžamo z příjemné bavlny má kalhoty v délce do poloviny stehen a triko s krátkým rukávem . Kalhoty jsou v pase na gumu a mají falešné zapínání vepředu. Kalhoty jsou celé kárované. Tričko má kulatý výstřih s nápisem značky Henderson. Celý komplet je z velice příjemné bavlny.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Peprmint. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38874 L Peprmint
Výrobce:
SKU:
5901656901022

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz