Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová

Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová

Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová od naší známé značky Henderson je u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová nyní za 585 Kč

585 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová.

Pánské pyžamo z příjemné bavlny má kalhoty v délce do poloviny stehen a triko s krátkým rukávem . Kalhoty jsou v pase na gumu. Tričko má kulatý výstřih a potisk malých palmiček. Celý komplet je z velice příjemné bavlny.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Purpurová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38872 M Purpurová
Výrobce:
SKU:
5901656900896

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz