Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá

Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá

Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá od dodavatele s dlouholetou historií Henderson je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá aktuálně výhodně za 589 Kč

589 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá.

Pánské pyžamo s šortkami a tričkem s krátkým rukávem. Tričko má kulatý výstřih a na přední části výrazný nápis. Kraťásky jsou jednobarevné s pohodlnou gumou v pase. Celý komplet je vyroben z velice příjemné bavlny.

Materiálové složení: 85% bavlna, 15% viskóza

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38870 L Šedá
Výrobce:
SKU:
5901656900827

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz