Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená

Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená

Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená od naší známé značky Henderson je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená , produkt nakoupíte ted u nás za 589 Kč

589 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená.

Pánské pyžamo s šortkami a tričkem s krátkým rukávem. Tričko má kulatý výstřih a na přední části výrazný nápis. Kraťásky jsou jednobarevné s pohodlnou gumou v pase. Celý komplet je vyroben z velice příjemného materiálu.

Materiálové složení: 90% bavlna, 10% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38869 XXL Červená
Výrobce:
SKU:
5901656900728

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz