Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová

Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová

Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová od výrobce se skvělou pověstí Henderson je momentálně ve výhodné akci. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová , produkt koupíte ted u nás za 589 Kč

589 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová.

Pánské pyžamo značky Henderson má krátký rukáv, kulatý výstřih a na přední části obrázek s letní tématikou. Šortky jsou jednobarevné, v pase mají pohodlnou prošitou gumu a šňůrky.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Oranžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38867 L Oranžová
Výrobce:
SKU:
5901656900582

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz