Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá

Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá

Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá od této značky Henderson je k sehnání u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá aktuálně zrovna za 589 Kč

589 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá.

Pánské pyžamo s šortkami a tričkem s krátkým rukávem. Tričko má kulatý výstřih a na přední části výrazný nápis. Kraťásky jsou jednobarevné s pohodlnou gumou v pase. Celý komplet je vyroben z velice příjemné bavlny.

Materiálové složení: 85% bavlna, 15% viskóza

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38865 L Černá
Výrobce:
SKU:
5901656900506

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz