Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová

Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová

Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová od našeho výrobce Henderson je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová v současnosti pořídíte za cenu 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová.

Pánské dvoudílné pyžamo vyrobené z bavlny. Horní díl má krátké rukávy, kulatý výstřih a kapsičku na prsou. Dlouhé jednobarevné kalhoty mají v pase pružnou gumu a jsou ukončeny úplety.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Cihlová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38365 XXL Cihlová
Výrobce:
SKU:
5901656870762

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz