Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá

Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá

Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá od společnosti se zárukou kvality Henderson je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte bezpečně a rychle online. Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá právě nyní za bezkonkurenční cenu 879 Kč

879 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá.

Pánské pyžamo z příjemné bavlny má kalhoty v délce ke kolenům a triko s krátkým rukávem. V pase je navlečená gumka se šňůrkou, kterou lze kalhoty přitáhnout v pase. Kalhoty jsou plátěné. Tričko s kulatým výstřihem má na přední části potisk ve tvaru nápisu.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38364 M Modrá
Výrobce:
SKU:
5901656870656

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz