Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá

Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá

Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá od této přední společnosti Henderson lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá za výhodnou cenu 1055 Kč

1055 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá.

Pánské dvoudílné pyžamo v klasickém pánském designu s límečkem s klopy. Horní díl má dlouhé rukávy, rozepínání na knoflíčky a našitou kapsičku na levé straně. Kapsičky jsou i na spodní části kabátku. Spodní díl kalhot má v pase pružnou gumku a šňůrku na stáhnutí.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 38363 L Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5901656870625

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz