Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá

Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá

Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá od skvělé a známé značky Henderson lze u nás pořídit za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá v současnosti pořídíte za cenu 619 Kč

619 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá.

Příjemné pánské pyžamo s krátkými rukávy a kraťasy Henderson je zárukou pohodlí. Pyžamo je vyrobeno z bavlny a je velice příjemné na dotek. Vrchní díl má kulatý výstřih a na předním díle je jemný potisk. Vyrobeno z kvalitní bavlny.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Světle modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Henderson 37842 M Světle modrá
Výrobce:
SKU:
5901656796451

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz