Pánské pyžamo Gisela v dárkovém balení (2/1751) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gisela v dárkovém balení (2/1751) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gisela v dárkovém balení (2/1751) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od známého předního výrobce Gisela , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Pánské pyžamo Gisela v dárkovém balení (2/1751) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v akci za cenu 1449 Kč

1449 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gisela - pánské pyžamo Pánské pyžamo Gisela je vyrobeno z příjemné bavlny, skládá se z dlouhého trika a dlouhých spodních kalhot. Pyžamo je baleno do dárkového balení, takže určitě poslouží i jako pěkný dárek. - Materiál - bavlna - Složení - 60% bavlna, 40% polyester - Praní - 30°C - Sušička - ne - Žehlení - ano

Další vlastnosti: Výrobce Gisela. Velikost L. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Barva Vícebarevná. Pohlaví pánské. Materiál 60% bavlna, 40% polyester. Akce ano. Ostatní dlouhý rukáv. . . . .

Název:
Pánské pyžamo Gisela v dárkovém balení (2/1751) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF230236731

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz