Pánské pyžamo Gino tmavě modré (79109) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino tmavě modré (79109) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino tmavě modré (79109) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od skvělé a známé značky Gino je k získání právě teď u nás za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Pánské pyžamo Gino tmavě modré (79109) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v akci za cenu 749 Kč

749 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gino - pánské pyžamo Příjemné pyžamo Gino se skládá z trička s dlouhými rukávy a dlouhých spodních kalhot s klasickou gumou. Vyrobeno je ze 100% bavlny, doporučujeme ho prát maximálně na 40°C. - Materiál - bavlna - Složení - 100% bavlna - Praní - 40°C - Sušička - ne - Žehlení - ne

Další vlastnosti: Výrobce Gino. Velikost L. Barva Modrá. Materiál 100% bavlna. Materiál bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní dlouhý rukáv. Ostatní dlouhé nohavice. . .

Název:
Pánské pyžamo Gino tmavě modré (79109) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF357945379

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz