Pánské pyžamo Gino světle modré (79089) S Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino světle modré (79089) S Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino světle modré (79089) S Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od spolehlivého výrobce Gino . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Pánské pyžamo Gino světle modré (79089) S Možnost vrácení zboží do 120 dnů! právě nyní za 669 Kč

669 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gino - pánské pyžamo Příjemné pyžamo Gino se skládá z trička s dlouhými rukávy a dlouhých spodních kalhot s klasickou gumou. Vyrobeno je ze 100% bavlny, doporučujeme ho prát maximálně na 40°C. - Materiál - bavlna - Složení - 100% bavlna - Praní - 40°C - Sušička - ne - Žehlení - ne

Další vlastnosti: Výrobce Gino. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Barva Modrá. Pohlaví pánské. Ostatní dlouhý rukáv. Materiál 100% bavlna. Akce ano. Velikost S. Ostatní dlouhé nohavice. . . .

Název:
Pánské pyžamo Gino světle modré (79089) S Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF219990325

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz