Pánské pyžamo Gino šedé (79110) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino šedé (79110) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Gino šedé (79110) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od známé společnosti Gino lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Pánské pyžamo Gino šedé (79110) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v současnosti pořídíte za cenu 699 Kč

699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gino - pánské pyžamo Příjemné pyžamo Gino se skládá z trička s krátkámi rukávy a krátkých spodních kalhot s klasickou gumou. Doporučujeme ho prát maximálně na 40°C. - Materiál - bavlna - Složení - 100% bavlna - Praní - 40°C - Sušička - ne - Žehlení - ano

Další vlastnosti: Výrobce Gino. Velikost XXL. Barva Šedá. Materiál 100% bavlna. Materiál bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. . .

Název:
Pánské pyžamo Gino šedé (79110) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF357945382

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz