Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá

Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá

Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá od značky s dlouholetou historií Fordville , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá - produkt momentálně prodáváme za 540 Kč

540 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá.

Příjemné a pohodlné pánské pyžamo Fordville je určeno pro Váš nerušený spánek. Pyžamo s dlouhými volnými kalhoty a krátkým trikem je celobavlněné. Horní část zdobí na prsou malá kapsička.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost XL. Barva Sv. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Fordville MN000186 XL Sv. modrá
Výrobce:
SKU:
5031367603585

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz