Pánské pyžamo Foltýn tmavě modré (FPK9) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Foltýn tmavě modré (FPK9) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Foltýn tmavě modré (FPK9) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od našeho výrobce Foltyn , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Pánské pyžamo Foltýn tmavě modré (FPK9) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! cenově vychází na 599 Kč

599 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánské pyžamo Pánské pyžamo v klasickém bavlněném provedení ocení muži, jak v zimě, tak v létě. Bavlněný úplet poskytuje prodyšnost a příjemný pocit na kůži, střih pyžama zajistí maximální pohodlí. Kapsička všitá na vrchní část pyžama slouží například jako úschovna kapesníku. Složení: 100% bavlna Možnosti praní: 40°C pračka, žehlička, sušička Vyrobeno v ČR

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Barva Modrá. Materiál 100% bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. Akce ano. Velikost L. . . .

Název:
Pánské pyžamo Foltýn tmavě modré (FPK9) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF281903416

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz