Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá

Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá

Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá od této skvělé značky Cotonella , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá stojí u nás 559 Kč

559 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá.

Chcete spát jako v bavlnce? Pak je pro Vás pánské teplejší pyžamo Cotonella to pravé! Pyžamo s dlouhým rukávem a dlouhými kalhoty je z měkoučké směsné bavlny a díky počesanému vlasu se hodí spíše pro chladnější noci. Rukávy a nohavice jsou ukončeny pružnými lemy. Vzadu na kalhotech je kapsa.

Materiálové složení: 60% polyester, 40% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cotonella DU388 M Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
8054386472038

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz