Pánské pyžamo Cornette Tom vícebarevné (329/114) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Tom vícebarevné (329/114) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Tom vícebarevné (329/114) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od značky s dlouholetou historií Cornette lze pořídit u nás za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Pánské pyžamo Cornette Tom vícebarevné (329/114) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! - nyní pořídíte za super cenu 779 Kč

779 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Cornette - pánské pyžamo Pyžamo se skládá z trika s krátkými rukávy a kraťasů, vyrobené je z příjemné bavlny.

Další vlastnosti: Výrobce Cornette. Velikost M. Barva Červená. Barva Vícebarevná. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Typ soupravy. Ostatní s kapsičkou. Materiál bavlna. Druh gumy klasická. .

Název:
Pánské pyžamo Cornette Tom vícebarevné (329/114) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF355417007

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz