Pánské pyžamo Cornette Martin modré (309/187) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Martin modré (309/187) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Martin modré (309/187) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od spolehlivého výrobce Cornette . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Pánské pyžamo Cornette Martin modré (309/187) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v akci za 929 Kč

929 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Cornette - pánské pyžamo Pyžamo se skládá z trika s dlouhými rukávy a dlouhých kalhot, vyrobené je z příjemné bavlny.

Další vlastnosti: Výrobce Cornette. Velikost XXL. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Typ soupravy. Ostatní s kapsičkou. Materiál bavlna. Druh gumy klasická. . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette Martin modré (309/187) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF355417010

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz