Pánské pyžamo Cornette Ethnic vícebarevné (326/109) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Ethnic vícebarevné (326/109) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Ethnic vícebarevné (326/109) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od tohoto skvělého výrobce Cornette . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Pánské pyžamo Cornette Ethnic vícebarevné (326/109) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! - můžete mít za 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Cornette - pánské pyžamo Pyžamo se skládá z trika s krátkými rukávy a kraťasů, vyrobené je z příjemné bavlny.

Další vlastnosti: Výrobce Cornette. Velikost XXL. Barva Vícebarevná. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Typ soupravy. Ostatní kraťasy. Ostatní krátký rukáv. Materiál bavlna. Druh gumy klasická.

Název:
Pánské pyžamo Cornette Ethnic vícebarevné (326/109) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF357558140

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz