Pánské pyžamo Cornette Beer vícebarevné (326/192) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Beer vícebarevné (326/192) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Cornette Beer vícebarevné (326/192) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od naší známé značky Cornette je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně online. Pánské pyžamo Cornette Beer vícebarevné (326/192) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! levně za 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Cornette - pánské pyžamo Pyžamo se skládá z trika s krátkými rukávy a kraťasů, vyrobené je z příjemné bavlny.

Další vlastnosti: Výrobce Cornette. Velikost XXL. Barva Šedá. Barva Žlutá. Barva Vícebarevná. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Typ soupravy. Ostatní kraťasy. Ostatní krátký rukáv. Materiál bavlna.

Název:
Pánské pyžamo Cornette Beer vícebarevné (326/192) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF357558141

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz