Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku

Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku

Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku od známého předního výrobce CORNETTE je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku levně za 559 Kč

559 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku.

Pohodlné pánské pyžamo s proužkovým topem s krátkým rukávem a výstřihem do kulata. Šortky jsou jednobarevné, v pase mají pohodlnou prošitou gumu.

Materiálové složení: 92% bavlna, 8% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Dle obrázku. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 338/21 XXL Dle obrázku
Výrobce:
SKU:
5902458173501

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz