Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá

Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá

Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá od této přední společnosti CORNETTE je k sehnání u nás za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá - nyní můžete mít za 559 Kč

559 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá.

Pohodlné pánské pyžamo s proužkovým topem s krátkým rukávem a výstřihem do V. Šortky jsou jednobarevné, v pase mají pohodlnou prošitou gumu.

Materiálové složení: 92% bavlna, 8% polyester

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 330/15 M Modrá
Výrobce:
SKU:
5902458173174

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz