Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá

Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá

Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá od značky s dobrým jménem CORNETTE lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá v současnosti pořídíte za cenu 680 Kč

680 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá.

Pohodlné bavlněné pyžámko značky Cornette. Pyžamo se skládá z trika s krátkým rukávem a šortek. Triko má kulatý výstřih a krátký rukáv. Je potištěno roztomilým obrázkem. Šortky jsou vzorované a v pase mají gumu.

Materiálové složení: 92% bavlna, 8% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Sv. šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 326/107 XXL Sv. šedá
Výrobce:
SKU:
5902458172245

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz