Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá od známé společnosti CORNETTE lze pořídit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá k sehnání zrovna v akci za 653 Kč

653 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá.

Pohodlné bavlněné pyžámko značky Cornette. Pyžamo se skládá z trika s dlouhým rukávem a kalhot. Triko má proužek, malý výstřih do V a krátký rukáv. Kalhoty v pase mají gumu.

Materiálové složení: 92% bavlna, 8% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 139/23 XXL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5902458183548

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz