Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá

Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá

Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá od naší známé značky CORNETTE je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá momentálně v akci za 809 Kč

809 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá.

Pánské pyžamo značky Cornette. Pyžamo má tričko s dlouhým rukávem. Spodní část trička a rukávů jsou do pružného úpletu. Na přední části je aplikace s vánočním motivem skřítků. Kalhoty jsou v pase do pohodlné pružné gumy a nohavice jsou ukončené do pružného úpletu.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 115/175 L Modrá
Výrobce:
SKU:
5902458180158

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz