Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá

Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá

Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá od kvalitního výrobce CORNETTE lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá momentálně k dispozici za 869 Kč

869 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá.

Pohodlné bavlněné pyžámko značky Cornette. Pyžamo má malou kapsičku na předním dílu, dlouhý rukáv a je na propínání. Kalhoty jsou jednobarevné, dlouhé.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Cornette 114/48 L Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5902458182220

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz