Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM2128E-JG2) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM2128E-JG2) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM2128E-JG2) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od našeho předního výrobce Calvin Klein , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM2128E-JG2) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! momentálně v akci za 1799 Kč

1799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Calvin Klein - pánské pyžamo Pánské pyžamo luxusní značky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Pyžamo se skládá z horního krátkého trička a krátkých spodních kalhot. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein.

Další vlastnosti: Výrobce Calvin Klein. Velikost L. Barva Vícebarevná. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. Materiál bavlna. . . .

Název:
Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM2128E-JG2) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF273874550

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz