Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM1870E-KM3) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM1870E-KM3) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM1870E-KM3) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od našeho předního výrobce Calvin Klein , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Udělejte si radost nákupem u nás online. Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM1870E-KM3) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! stojí ted u nás 1799 Kč

1799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Calvin Klein - pánské pyžamo bavlněné Pánské pyžamo luxusní zanačky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Vyrobeno je ze 100% bavlny, takže je savé a velmi příjemné na dotek. Pyžamo se skládá z horního trička a spodních kalhot, které jsou buďto na zavázání šňůrkou, nebo v provedení se sportovní gumou. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein. - Guma - klasická- Materiál - bavlna- Složení - trenky: 100 % bavlna, triko: 95 % bavlna, 5 % elastan- Praní - 30°C- Sušička - ne- Žehlení - ano

Další vlastnosti: Výrobce Calvin Klein. Velikost L. Barva Černá. Barva Vícebarevná. Barva Šedá. Materiál trenky 100 % bavlna, triko 95 % bavlna, 5 % elastan. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. .

Název:
Pánské pyžamo CK ONE vícebarevné (NM1870E-KM3) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF286835831

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz