Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM1746E-JVV) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM1746E-JVV) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM1746E-JVV) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od známého dodavatele Calvin Klein , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM1746E-JVV) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! levně za cenu 1799 Kč

1799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Calvin Klein - pánské pyžamo bavlněné Pánské pyžamo luxusní zanačky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Vyrobeno je ze 100% bavlny, takže je savé a velmi příjemné na dotek. Pyžamo se skládá z horního trička a spodních kalhot, které jsou buďto na zavázání šňůrkou, nebo v provedení se sportovní gumou. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein. - Guma - klasická- Materiál - bavlna- Složení - trenky: 100 % bavlna, triko: 95 % bavlna, 5 % elastan- Praní - 30°C- Sušička - ne- Žehlení - ano

Další vlastnosti: Výrobce Calvin Klein. Velikost L. Barva Šedá. Barva Modrá. Barva Vícebarevná. Materiál trenky 100 % bavlna, triko 95 % bavlna, 5 % elastan. Materiál bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Ostatní kraťasy. Ostatní krátký rukáv. Akce ano.

Název:
Pánské pyžamo Calvin Klein vícebarevné (NM1746E-JVV) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF300137361

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz