Pánské krátké pyžamo Molvy modré s pruhy (KT-073) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské krátké pyžamo Molvy modré s pruhy (KT-073) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské krátké pyžamo Molvy modré s pruhy (KT-073) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od přední značky Molvy , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Pánské krátké pyžamo Molvy modré s pruhy (KT-073) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! - cena 499 Kč

499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Molvy - pánské pyžamo Pánské pyžamo ocení muži, jak v zimě, tak v létě. Střih pyžama zajistí maximální pohodlí, stejně jako materiál ze 100% bavlny. Složení: 100% bavlna Možnosti praní: 30°C pračka, žehlička

Další vlastnosti: Výrobce Molvy. Velikost XXL. Barva Modrá. Materiál 100% bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. . . .

Název:
Pánské krátké pyžamo Molvy modré s pruhy (KT-073) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF255223715

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz