Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá od kvalitního výrobce Tommy Hilfiger je momentálně ve výhodné akci. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá stojí u nás 1239 Kč

1239 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá.

Pánské bavlněné kraťasy značky Tommy Hilfiger vyrobené z kvalitní bavlny. Velmi pohodlné kraťasy mají v pase všitou širokou gumu, ve které je provlečená šňůrka, která má konce ukončené páskou s logem TOMMY. Na nohavici je výrazný nápis značky.

Materiálové složení: 84% bavlna, 16% polyester

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02383 M Tm. modrá
SKU:
8720114807648

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz