Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá od našeho známého výrobce Tommy Hilfiger je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá v současnosti pořídíte za cenu 1249 Kč

1249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá.

Pánské bavlněné kraťasy značky Tommy Hilfiger vyrobené z kvalitní bavlny, v které je více jak 50% podíl organické bavlny. Velmi pohodlné kraťasy mají v pase všitou širokou gumu v které je provlečená šňůrka, která má konce ukončené červenou páskou s logem TOMMY. Po stranách jsou dvě zapuštěné kapsy. U levé kapsy je vyšité malé logo značky. Po stranách obou nohavic je velkým písmem vyšitý nápis TOMMY ve dvou barvách (červená, modrá).

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské kraťasy Tommy Hilfiger UM0UM02155 L Šedá
SKU:
8720114812031

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz