Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá

Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá

Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá od značky s dobrým jménem Calvin Klein lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá právě nyní za bezkonkurenční cenu 1229 Kč

1229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá.

Pánské teplákové kraťasy značky Calvin Klein vyrobené z kvalitní bavlny a modalu. Velmi pohodlné kraťasy mají v pase širokou gumu a šňůrku na utažení. Na přední části je natištěn nápis CALVIN KLEIN. Kraťasy mají dvě boční kapsy. Kraťase jsou ideální volbou na volnočasové nebo sportovní aktivity, ale i na běžné nošení.

Materiálové složení: 58% bavlna, 39% modal, 3% elastan.

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské kraťasy Calvin Klein NM1541 M Černá
Výrobce:
SKU:
8719113813309

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz