Pánské dlouhé pyžamo Molvy modro šedé proužky XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské dlouhé pyžamo Molvy modro šedé proužky XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské dlouhé pyžamo Molvy modro šedé proužky XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od značky se skvělou pověstí Molvy je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Pánské dlouhé pyžamo Molvy modro šedé proužky XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! právě nyní za 519 Kč

519 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Molvy - pánské pyžamo Pánské pyžamo ocení muži, jak v zimě, tak v létě. Střih pyžama zajistí maximální pohodlí, stejně jako materiál ze 100% bavlny. Složení: 100% bavlna Možnosti praní: 30°C pračka, žehlička

Další vlastnosti: Výrobce Molvy. Velikost XXL. Barva Modrá. Materiál 100% bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní dlouhé nohavice. . . .

Název:
Pánské dlouhé pyžamo Molvy modro šedé proužky XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF269625558

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz