Pánská noční košile Gino šedá (79120) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Gino šedá (79120) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Gino šedá (79120) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od této přední společnosti Gino , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si bezpečně a rychle online. Pánská noční košile Gino šedá (79120) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! - nyní pořídíte za super cenu 499 Kč

499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gino - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má krátký rukáv a pohodlný střih. Praní doporučujeme maximálně na 40°C. - Materiál - bavlna - Složení - 100% bavlna - Praní - 40°C - Sušička - ne - Žehlení - ano

Další vlastnosti: Výrobce Gino. Velikost XXL. Barva Šedá. Materiál 100% bavlna. Materiál bavlna. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Typ noční košile. . .

Název:
Pánská noční košile Gino šedá (79120) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF357945370

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz