Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá nadrozměr (FNKN8) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá nadrozměr (FNKN8) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá nadrozměr (FNKN8) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od výrobce se skvělou pověstí Foltyn . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá nadrozměr (FNKN8) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! , zboží pořídíte ted u nás za 649 Kč

649 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má dlouhý rukáv a pohodlný střih, součástí balení je také spací čepice.

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ano. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní dlouhý rukáv. Materiál bavlna. Velikost 6XL. Typ noční košile. Ostatní nadměrná velikost. . .

Název:
Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá nadrozměr (FNKN8) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF317541700

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz