Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá (FNK9) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá (FNK9) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá (FNK9) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od značky se skvělou pověstí Foltyn . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá (FNK9) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v akci za 549 Kč

549 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má dlouhý rukáv a pohodlný střih, součástí balení je také spací čepice.

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Velikost M. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní dlouhý rukáv. Materiál bavlna. Typ noční košile. . . .

Název:
Pánská noční košile Foltýn tmavě modrá (FNK9) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF317541699

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz