Pánská noční košile Foltýn světle modrá nadrozměr (FNKN7) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn světle modrá nadrozměr (FNKN7) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn světle modrá nadrozměr (FNKN7) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od známého dodavatele Foltyn je k dispizici za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Pánská noční košile Foltýn světle modrá nadrozměr (FNKN7) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! nyní za 649 Kč

649 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má dlouhý rukáv a pohodlný střih, součástí balení je také spací čepice.

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Velikost 6XL. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ano. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní dlouhý rukáv. Materiál bavlna. Typ noční košile. Ostatní nadměrná velikost. . .

Název:
Pánská noční košile Foltýn světle modrá nadrozměr (FNKN7) 6XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF317541702

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz