Pánská noční košile Foltýn nadrozměr (FNKN4) 3XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn nadrozměr (FNKN4) 3XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn nadrozměr (FNKN4) 3XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od předního výrobce Foltyn je k sehnání u nás za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Pánská noční košile Foltýn nadrozměr (FNKN4) 3XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! ve výhodné ceně 599 Kč

599 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má krátký rukáv a pohodlný střih, součástí balení je také spací čepice.

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Velikost 3XL. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ano. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Typ noční košile. Ostatní nadměrná velikost. Materiál bavlna. . .

Název:
Pánská noční košile Foltýn nadrozměr (FNKN4) 3XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF317541710

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz