Pánská noční košile Foltýn (FNK6) XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn (FNK6) XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánská noční košile Foltýn (FNK6) XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od skvělé a známé značky Foltyn je k dostání teď opravdu levně. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Pánská noční košile Foltýn (FNK6) XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! v akci za cenu 499 Kč

499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Foltýn - pánská noční košile Pánská noční košile vyrobená ze 100% bavlny, má krátký rukáv a pohodlný střih, součástí balení je také spací čepice.

Další vlastnosti: Výrobce Foltýn. Velikost XL. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Materiál bambus. Typ noční košile. . . .

Název:
Pánská noční košile Foltýn (FNK6) XL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF317541709

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz