Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá

Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá

Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá od skvělého výrobce OBSESSIVE lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá právě nyní za skvělou cenu 1139 Kč

1139 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá. 854-PEI-1
Tady je přesně to, co chcete! Tak na co čekáte? Průhledná síťovina, koketní krajka a frivolní, saténový pás - je to fantastická kombinace a ... to prostě musíte mít! Vsadím se, že tato okouzlující peignoir bude vypadat ohromně na vašem těle. Udělejte to hned- splňte si svůj sen!
Přijeďte blíže, abyste viděli více:
• elegantní peignoir, která skutečně vyzdvihne vaše sexy křivky
• úžasná kombinace průhledné síťoviny a smyslné krajky
• jemné, krátké rukávy
• peignoir na zavazování saténovým páskem - perfektní tvar postavy (Did2Fit) a zdůrazněný pas!
• produkt obsahuje peignoir a tanga
• pěkné, jemné a elastické látky (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Okouzlující župan 854 - PEI - Obsessive S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210003342482

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz