New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová

New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová, 100 x 100 cm

New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová, 100 x 100 cm od spolehlivého výrobce 4Home je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová, 100 x 100 cm , produkt nakoupíte ted u nás za 319 Kč

319 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová, 100 x 100 cm. Dětská osuška je vyrobená z měkkého, příjemného, savého a kvalitního froté materiálu, a proto je ideální pro miminka i starší děti. Na kapuci je veselý obrázek zvířátka. Osuška krásně zahřeje dítě po koupeli a kapuce chrání hlavičku děťátka před chladem.

Další vlastnosti: Barva béžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
New Baby Osuška s kapuckou Pejsek béžová, 100 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
a1595a97-33fe-f305-e305-59f5a834ea45

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz